Zapoznaj się z naszą ofertą

Co zyskujesz wybierając Hunt4IT

SZYBKIE ZATRUDNIENIE
Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie na pracownika to utracony przychód naszych klientów. Podjęte zlecenia staramy się więc realizować tak szybko, jak jest to tylko możliwe.
PEŁNA INFORMACJA
Naszym Klientom wysyłamy czasowe raporty z pełną informacją na temat procesu rekrutacji, zawierające m.in. informacje o ilości kandydatów zaproszonych do rekrutacji, ilości kandydatów, z którymi prowadzimy rozmowy, czy też przyczyn odrzucenia oferty.
OKRES GWARANCYJNY
Jeśli w okresie gwarancyjnym zrezygnujesz ze współpracy z zatrudnionego za naszym pośrednictwem specjalisty - znajdziemy Ci innego bez dodatkowych kosztów.
DEDYKOWANY REKRUTER
Indywidualnie przydzielony rekruter natychmiast przystępuje do realizacji Państwa zlecenia i traktuje je jako priorytet. Przekłada się to na przyspieszenie procesu rekrutacji nawet o 60%.
RAPORT Z RYNKU
Jednym z elementów naszej współpracy jest wstępne badanie rynku w celu określenia możliwości zrealizowania danej oferty przy określonych przez klienta warunkach.
DBAMY O WIZERUNEK KLIENTA
Reprezentujemy naszych klientów w taki sposób, by budować dobrą opinię o nich, jako o pracodawcy. Pomagamy poprawić ich wizerunek, o ile z jakichś powodów jest niekorzystny.
POMAGAMY DOPRACOWAĆ OFERTĘ
W porozumieniu z klientem pomagamy zmodyfikować i przedstawić ofertę z naciskiem na kwestie istotne dla specjalistów IT tak, by była bardziej atrakcyjna dla potencjalnych kandydatów.
DORADZAMY W ZATRUDNIENIU
Doradzamy w obszarze rozwiązywania problemów związanych z optymalizacją formy zatrudnienia korzystnej dla klienta oraz nowego pracownika.

Mamy doświadczenie w poszukiwaniu specjalistów w następujących technologiach

FreshMail.pl