Zapoznaj się z naszą ofertą

Co zyskujesz wybierając Hunt4IT

SZYBKIE ZATRUDNIENIE
Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie na pracownika to utracony przychód naszych klientów. Podjęte zlecenia staramy się więc realizować tak szybko, jak jest to tylko możliwe.
PEŁNA INFORMACJA
Naszym Klientom wysyłamy czasowe raporty z pełną informacją na temat procesu rekrutacji, zawierające m.in. informacje o ilości kandydatów zaproszonych do rekrutacji, ilości kandydatów, z którymi prowadzimy rozmowy, czy też przyczyn odrzucenia oferty.
OKRES GWARANCYJNY
Jeśli w okresie gwarancyjnym zrezygnujesz ze współpracy z zatrudnionego za naszym pośrednictwem specjalisty - znajdziemy Ci innego bez dodatkowych kosztów.
DEDYKOWANY REKRUTER
Indywidualnie przydzielony rekruter natychmiast przystępuje do realizacji Państwa zlecenia i traktuje je jako priorytet. Przekłada się to na przyspieszenie procesu rekrutacji nawet o 60%.
RAPORT Z RYNKU
Jednym z elementów naszej współpracy jest wstępne badanie rynku w celu określenia możliwości zrealizowania danej oferty przy określonych przez klienta warunkach.
DBAMY O WIZERUNEK KLIENTA
Reprezentujemy naszych klientów w taki sposób, by budować dobrą opinię o nich, jako o pracodawcy. Pomagamy poprawić ich wizerunek, o ile z jakiś powodów jest niekorzystny.
POMAGAMY DOPRACOWAĆ OFERTĘ
W porozumieniu z klientem pomagamy zmodyfikować i przedstawić ofertę z naciskiem na kwestie istotne dla specjalistów IT tak, by była bardziej atrakcyjna dla potencjalnych kandydatów.
DORADZAMY W ZATRUDNIENIU
Doradzamy w obszarze rozwiązywania problemów związanych z optymalizacją formy zatrudnienia korzystnej dla klienta oraz nowego pracownika.
Świadczymy szeroką gamę usług dodatkowych:
• Na życzenie Klienta badamy wybrane kompetencje, lub umiejętności techniczne kandydatów. Stosując wiarygodne, sprawdzone w wielu firmach narzędzia, jesteśmy w stanie zbadać jakość tworzonego przez programistę kodu i umiejętność rozwiązywania zaistniałych problemów. Badamy również kompetencje miękkie, predyspozycje do przyjmowania określonych ról w zespole, czy skuteczne czynniki motywujące. Organizujemy symulacje dnia pracy i assessment center. Badania te pozwolą Państwu na wybór osoby nie tylko spełniającej Państwa wymagania pod kątem umiejętności technicznych, ale również najlepiej dopasowanej do Państwa zespołu, oraz do roli, jaką ma w nim przyjąć. Pozwoli to Państwu świadome wpływać na kształtowanie klimatu firmy, co będzie miało wyraźne przełożenie na efektywność komunikacji pomiędzy członkami zespołu - kluczowy czynnik jego wydajności, a także ograniczy rotację zatrudnianych przez Państwa specjalistów zmniejszając tym samym koszty związane z rekrutacją i szkoleniem nowych osób na ich miejsce. Idealnie dobrany zespół jest czynnikiem kluczowym dla stałego rozwoju i poprawy konkurencyjności firmy.

• Doradzamy w zakresie rozwiązań prawno - księgowych związanych z wybraną formą zatrudnienia kandydata. Pomagamy również w uzyskaniu wizy i karty pobytu dla Kandydatów spoza krajów Unii Europejskiej.

• Realizujemy ekspresowe zlecenia "na wczoraj". W takim przypadku pobierana jest zaliczka 2000 zł podlegająca zwrotowi, jeśli w ciągu czterech dni nie uda nam się przedstawić pierwszego kandydata spełniającego Państwa wymagania.

• Pozyskujemy Specjalistów IT do przetargów.

• W przypadku, gdyby doszło z naszej strony do wycieku wrażliwych dla klienta danych, lub gdyby w wyniku naszych nieprawidłowych działań ucierpiało dobre imię jego firmy, ma on prawo dochodzić z tego tytułu odszkodowania od firmy ubezpieczającej Hunt4IT.

Mamy doświadczenie w poszukiwaniu specjalistów w następujących technologiach

FreshMail.pl