Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

CENISZ SWÓJ CZAS I KWALIFIKACJE ?
Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci zbudować relację z potencjalnym pracodawcą. Ty wymagasz – my negocjujemy. Pamiętaj: Nie pobieramy od Ciebie wynagrodzenia i podpisujesz umowę z docelowym pracodawcą.
CZY ZAWYŻASZ WYNAGRODZENIE A POTEM ŻAŁUJESZ ?
Czy zdarzyło Ci się, że podczas spotkania z potencjalnym pracodawcą podwyższyłeś wynagrodzenie a potem żałowałeś, że nie nie postawiłeś jednak mniejszych wymagań bo firma była warta uwagi nawet przy niższej stawce a potem telefon nie zadzwonił?

• Jak myślisz, kiedy pracodawca swobodniej negocjuje? Z kandydatem na spotkaniu, czy rekruterem podczas swobodnej dyskusji?

My zawsze mamy możliwość dopasowania warunków współpracy do obydwu stron.
JAK MYŚLISZ ILE RAZY "PRAWIE" NIE DOSZŁO DO ZATRUDNIENIA ?
Wielokrotnie „dopinaliśmy” rozmowy. Czasami okazywało się, że strony źle zrozumiały się i gdyby nie nasza pomoc to nie doszłoby do współpracy.

• Komu pracodawca ujawni, że zależy mu na kandydacie? Kandydatowi czy rekruterowi?
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj oferty pasujące do Twojego rozwoju zawodowego oraz informację o wynagrodzeniach na podobnych stanowiskach. Raz w tygodniu wyślemy konkretne porady HRowe dla IT albo informację na temat rozwoju firm IT w Polsce.

Referencje

 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników.
  Rafał, PHP Developer
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek, Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk, Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil, R Developer