OPIEKA
SZACUNEK
WSPARCIE

POMAGAMY W ZNALEZIENIU

Zespołu i firmy, która będzie
spełniać Twoje oczekiwania

Praca, zapełnia nam sporą część z naszego życia. Wiemy, jak ważne jest by czuć się w niej dobrze, by projekty były satysfakcjonujące, a zespół był przyjaźnie nastawiony. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które poważnie traktują swoich pracowników, na zasadzie partnerskiej, a nie wyzysku.

Przy rekrutacji zwracamy uwagę na takie aspekty jak: możliwość rozwoju, technologie w których będzie dane Ci pracować, elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej, kursy i szkolenia, które realnie się odbywają. Jesteśmy po to by Ci pomóc w negocjacjach i rozmowach z firmą, aby też doradzić i Cię wesprzeć podczas każdego kroku rekrutacyjnego.
 

DBAMY O PROCES

Współpraca z szacunkiem
do Kandydatów i Pracodawcy

Często podkreślamy, że nie idziemy na ilość tylko na jakość. Zależy nam by przedstawić Ci pasujące do Ciebie i Twojego doświadczenia oferty, które będą spełniały Twoje oczekiwania i dawały szansę na dalszy rozwój zawodowy. Do ofert, które przedstawiamy podchodzimy bardzo poważnie, zawierają one tylko prawdziwe informacje o firmie.

W identyczny sposób podchodzimy do naszych Klientów - zawsze przedstawiamy prawdę o Kandydacie, by przy współpracy uniknąć rozczarowania. Stawiamy na szacunek i szczerość w naszej pracy. Największą satysfakcją dla nas jest Twoja satysfakcja z pracy i zadowolenia Klienta ze współpracy z Tobą.

Proces współpracy oczami kandydatów

Za co doceniają współprace z nami specjaliści IT?

 

Twoja kariera to nasz
wspólny interes. A po za tym...

Działamy w branży IT od ponad 5 lat. Znamy jej cienie i blaski. Wiemy też, że etap zmiany czy poszukiwania nowej pracy jest szczególny - każdy z nas ma różne oczekiwania i potrzeby, a przecież nowe miejsce pracy to najczęściej decyzja długofalowa.

Dlatego, podchodzimy do współpracy przy tym procesie szczególnie. Im lepiej uda nam się dopasować firmę do Twoich potrzeb, tym bardziej zadowolony będziesz Ty oraz zespół do, którego dołączysz. Naturalnie powstaje więc WIN - WIN - WIN.

Opinie

Pomogliśmy wielu osobom postawić kolejny krok w karierze.
Jak przebiegała ta współpraca?
 • Precyzyjna i rzetelna informacja na temat stanowiska i firmy, bez zbędnego kuszenia nieistotnymi rzeczami, jak darmowa kawa. Idealna „ilość” kontaktu. Wiedziałem, co potrzebowałem, a nie zaczynał mnie denerwować dzwoniąc kolejny raz telefon.
  Maciej
  Python Developer
 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników
  Rafał
  PHP Developer
 • In my opinion, Aneta and her team did an excellent job, helping us secure true top talent from a very narrow, technology specific market. I can honestly recommend Aneta and the entire Hunt4IT team to anyone, who is in need of effective recruitment services. I am certain she will be an important factor to growth of your business.
  Andrzej Świątkowski, iQuest
 • Hunt4IT ma ogromny potencjał, wyróżnia ją zaangażowanie, jak również dbałość o oszczędzanie czasu klientów.
  Adrianna Kilińska, Engave
 • W okresie dotychczasowej współpracy firma Hunt4IT dała się poznać jako solidny partner wywiązujący się w pełni profesjonalnie i bez zastrzeżeń z przyjętych obowiązków. Pomimo wyjątkowo wysokich oczekiwań i bardzo specyficznych wymagań dotyczących poszukiwanych przez nas osób, konsultantom firmy udało się sprawnie i skutecznie dostrzec wielu potencjalnych kandydatów. Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański- RTB House
 • Projekt został zrealizowany szybko, przy zachowaniu wysokich wymagań jakościowych.
  Magdalena Chwalczyk-Słupek, Plastics Group
 • Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański, RTB House
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek, Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk, Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil, R Developer

Następny krok w Twojej karierze

Wydawać by się mogło, że zmiana pracy lub wejście w nowy obszar, to rzeczy proste. Mając jednak wiele lat doświadczenia, widzimy, jak bardzo można się w tym temacie zagubić - i trafić w miejsce, w którym czasem poza wynagrodzeniem, nie będzie nic co by nam pasowało.

Dlatego nasz proces wsparcie zarówno po stronie Pracodawcy jak i Kandydata, koncentruje się także na aspektach dopasowania do kultury firmy, własnych wyobrażeniach o przyszłości zawodowej kandydata, kierunku rozwoju, możliwości, które daje firma - ale przede wszystkim, na ofertach pracy i opisie stanu faktycznego. W ten sposób możemy mieć dobre długofalowe relacje ze specjalistami, z którymi współpracujemy.
 

Znajdź więcej informacji

 
 

Od czego zacząć?

Poszukujesz pracy lub myślisz o zmianie obecnej?
Skontaktuj się z nami.