Wyraź swoją opinię!

Drogi Kliencie, Kandydacie,

Ponieważ za główne źródło przewagi nad konkurencją stawiamy rzetelność i jakość wykonywanej przez nas pracy, partnerskie podejście oraz stosowanie zasad fair-play, a także zaangażowanie w kształtowanie rynku i dbałość o dobre praktyki w rekrutacji IT. Jednym z najważniejszych czynników wspierających nas w codziennych działaniach są opinie zadowolonych ze współpracy z nami Klientów oraz Kandydatów, dzięki którym jesteśmy w stanie nawiązywać współpracę z nowymi firmami. Pragniemy pokazywać, że rekrutacja w IT może mieć ludzką twarz i być źródłem satysfakcji dla wszystkich trzech zaangażowanych stron.

W związku z tym chcielibyśmy poprosić Was o podzielenie się szczera opinią na temat tego, jak oceniacie Waszą współpracę z grupą Hunt4IT i ITCluster. Możecie to zrobić za pomocą poniższego formularza.

Dziękujemy za Twoją opinię!
Zespół Hunt4IT

 • Precyzyjna i rzetelna informacja na temat stanowiska i firmy, bez zbędnego kuszenia nieistotnymi rzeczami, jak darmowa kawa. Idealna „ilość” kontaktu. Wiedziałem, co potrzebowałem, a nie zaczynał mnie denerwować dzwoniąc kolejny raz telefon.
  Maciej
  Python Developer
 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników
  Rafał
  PHP Developer
 • In my opinion, Aneta and her team did an excellent job, helping us secure true top talent from a very narrow, technology specific market. I can honestly recommend Aneta and the entire Hunt4IT team to anyone, who is in need of effective recruitment services. I am certain she will be an important factor to growth of your business.
  Andrzej Świątkowski, iQuest
 • Hunt4IT ma ogromny potencjał, wyróżnia ją zaangażowanie, jak również dbałość o oszczędzanie czasu klientów.
  Adrianna Kilińska, Engave
 • W okresie dotychczasowej współpracy firma Hunt4IT dała się poznać jako solidny partner wywiązujący się w pełni profesjonalnie i bez zastrzeżeń z przyjętych obowiązków. Pomimo wyjątkowo wysokich oczekiwań i bardzo specyficznych wymagań dotyczących poszukiwanych przez nas osób, konsultantom firmy udało się sprawnie i skutecznie dostrzec wielu potencjalnych kandydatów. Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański- RTB House
 • Projekt został zrealizowany szybko, przy zachowaniu wysokich wymagań jakościowych.
  Magdalena Chwalczyk-Słupek, Plastics Group
 • Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański, RTB House
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek, Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk, Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil, R Developer

Wypełnij jako kandydat


Firma Hunt4IT (Hunt4IT Aneta Cisek, Bełcz Górny nr 8, 56-210 Wąsosz) informuje, że jako administrator będzie używać Pani/Pana danych osobowych w celach informacyjnych (tj. świadomości pełnionych usług oraz możliwości ich poprawy) przez okres 5 lat od dnia wyrażenia zgody.Firma Hunt4IT (Hunt4IT Aneta Cisek, Bełcz Górny nr 8, 56-210 Wąsosz) informuje, że jako administrator będzie używać Pani/Pana danych osobowych w celach marketingowych (tj. promocji swojej działalności za pośrednictwem strony www.hunt4it.pl oraz mediów społecznościowych, a także materiałów marketingowych - ulotki, broszury, itd.) przez okres 5 lat od dnia wyrażenia zgody.


Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Masz także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Wypełnij jako klient


Firma Hunt4IT (Hunt4IT Aneta Cisek, Bełcz Górny nr 8, 56-210 Wąsosz) informuje, że jako administrator będzie używać Pani/Pana danych osobowych w celach informacyjnych (tj. świadomości pełnionych usług oraz możliwości ich poprawy) przez okres 5 lat od dnia wyrażenia zgody.Firma Hunt4IT (Hunt4IT Aneta Cisek, Bełcz Górny nr 8, 56-210 Wąsosz) informuje, że jako administrator będzie używać Pani/Pana danych osobowych w celach marketingowych (tj. promocji swojej działalności za pośrednictwem strony www.hunt4it.pl oraz mediów społecznościowych, a także materiałów fizycznych - ulotki, broszury, itd.) przez okres 5 lat od dnia wyrażenia zgody.


Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Masz także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.