Zobacz co myślą o nas klienci i kandydaci

Co myślą o nas klienci ?

 • In my opinion, Aneta and her team did an excellent job, helping us secure true top talent from a very narrow, technology specific market. I can honestly recommend Aneta and the entire Hunt4IT team to anyone, who is in need of effective recruitment services. I am certain she will be an important factor to growth of your business.
  Andrzej Świątkowski
  iQuest
 • Hunt4IT ma ogromny potencjał, wyróżnia ją zaangażowanie, jak również dbałość o oszczędzanie czasu klientów.
  Adrianna Kilińska
  Engave
 • W okresie dotychczasowej współpracy firma Hunt4IT dała się poznać jako solidny partner wywiązujący się w pełni profesjonalnie i bez zastrzeżeń z przyjętych obowiązków. Pomimo wyjątkowo wysokich oczekiwań i bardzo specyficznych wymagań dotyczących poszukiwanych przez nas osób, konsultantom firmy udało się sprawnie i skutecznie dostrzec wielu potencjalnych kandydatów. Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański
  RTB House
 • Projekt został zrealizowany szybko, przy zachowaniu wysokich wymagań jakościowych.
  Magdalena Chwalczyk-Słupek
  Plastics Group
 • Dzięki działaniom Hunt4IT w krótkim czasie wyraźnie wzmocniliśmy nasz zespół.
  Bartłomiej Romański
  RTB House

Co myślą o nas kandydaci ?

 • Proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie. Zarówno pani Aneta Cisek (prowadząca rekrutację), jak i pan Sebastian (przedstawiciel firmy) byli uprzejmi, a jednocześnie profesjonalni. Na dodatkową pochwałę zasługuje jakość kontaktu – bardzo szybko uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania, jak też powiadomienia o statusie rekrutacji
  Senior C++ Developer
 • Proces rekrutacyjny był szybki i sprawny, kontakt praktycznie 24/7, pełen profesjonalizm a oferta konkretna i atrakcyjna, przedstawiona w odpowiedni sposób. Na pierwszą wiadomość na linkedin odpisałem zdaje się "ok, gdzie wysłać cv?" :) 10/10 Polecam
  Maciej
  Full Stack Developer (Node.js)
 • Proces rekrutacyjny był prosty i przejrzysty. Kontakt ze strony CEO, oprócz samej osoby prowadzącej rekrutację, był dla mnie czymś nowym i niespodziewanym, co oceniam pozytywnie.
  Jan Tymiński
 • Ciągły kontakt i informowanie o postępach w procesie.
  Java Developer
 • Podejście profesjonalnie do kandydata. Na każdym etapie rekrutacji kontakt z kandydatem, upewnienie się że wszystko jest w porządku.
  Devops, IT, Sysadmin
 • Bardzo szczegółowy opis stanowiska jakie zostało mi przedstawione. Profesjonalizm w podejściu do klienta. Pani rekruter komunikowała się ze mną za praktycznie po każdym moim kontakcie z firmą do której się rekrutowałem pytając o wrażenia i przekazując informacje zwrotne od firmy. Czułem się przez to zdecydowanie komfortowo. Dodatkowym plusem była rozmowa z CEO firmy. Przedstawione zostały mi wtedy dodatkowe informacje i podpowiedzi odnośnie samej rozmowy rekrutacyjnej.
  Jan
  Scala Developer
 • Podobała mi się równowaga między indywidualnym podejściem do kandydata, a skupieniem się na konkretach. Był to najlepszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział i nie piszę tego ze względu na to, że zakończył się sukcesem.
  Tomasz
  Android Developer
 • Precyzyjna i rzetelna informacja na temat stanowiska i firmy, bez zbędnego kuszenia nieistotnymi rzeczami, jak darmowa kawa. Idealna „ilość” kontaktu. Wiedziałem, co potrzebowałem, a nie zaczynał mnie denerwować dzwoniąc kolejny raz telefon.
  Maciej
  Python Developer
 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników
  Rafał
  PHP Developer
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek
  Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk
  Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil
  R Developer