JAK ULEPSZAMY TWOJE REKRUTACJE?

Ulepszone rekrutacje z Hunt4IT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy jako Agencja rekrutacyjna IT, rozumiemy specyfikę rynku IT i wiemy, jakie są potrzeby i preferencje poszukiwanych przez nas specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprawić skuteczność prowadzonych przez nas wspólnie z Państwem rekrutacji w następujących obszarach:

Poprawa wizerunku firmy = większa responsywność na oferty

W dobrze zorganizowanej i komunikującej się ze sobą społeczności specjalistów IT, opinia na temat konkretnej firmy staje się wiedzą powszechnie dostępną. Część organizacji mimo najlepszych chęci boryka się z tego powodu z dużą niechęcią specjalistów do podjęcia w nich pracy. Znając czynniki, które mogą być za to odpowiedzialne, potrafimy doradzić firmie zmiany przyczyniające się do poprawy jej opinii wśród specjalistów IT.

Atrakcyjna oferta = większe zainteresowanie

Rozpoczęcie przez nas procesu rekrutacji poprzedza wnikliwa rozmowa na temat Państwa firmy oraz projektu, do którego poszukujecie Państwo specjalistów. Dzięki naszej wiedzy o tym, czego najbardziej poszukują eksperci, jesteśmy w stanie zredagować takie oferty pracy w IT, które wzbudzą zdecydowanie większe zainteresowanie wśród potencjalnych kandydatów, niż tradycyjne opisy stanowiska.

Raport z rynku pracy = optymalizacja kosztów zatrudnienia

Co bardziej zachęci kandydatów - karta multisport i służbowy telefon, czy szkolenie z nowej, wchodzącej na rynek technologii? Ile powinniśmy zaoferować .NET developerowi z czteroletnim doświadczeniem? Odpowiedź na te pytania staje się łatwa dzięki naszym raportom sporządzanym - nie na podstawie internetowych ankiet - a realnych oczekiwań kandydatów, którzy brali udział w naszych rekrutacjach.

Sprawny proces = skuteczniejsza rekrutacja

Specjaliści IT, to grupa zawodowa, która otrzymuje codziennie nawet po kilka różnych ofert pracy. Samo zainteresowanie danej osoby ogłoszeniem okazuje się więc często niewystarczające. Równie istotną rzeczą staje się sprawność i przystępność samego procesu rekrutacji. Wykorzystując swoje doświadczenie, dążymy do tego, aby razem z firmą wypracować szybki, a jednocześnie zadowalający dla kandydatów sposób nawiązywania kontaktu, a także weryfikowania ich umiejętności.