OPIEKA
SZACUNEK
WSPARCIE

Praca w IT

POMAGAMY W ZNALEZIENIU

Zespołu i firmy, która będzie
spełniać Twoje oczekiwania

Spędzamy w niej większą część naszego życia, dlatego wiemy, jak ważne jest, żeby praca w IT była satysfakcjonująca, a zespół przyjaźnie nastawiony. W związku z tym współdziałamy wyłącznie z firmami, które poważnie traktują zatrudnione w swoim przedsiębiorstwie osoby, na zasadzie partnerskiej, a nie wyzysku.

Przy rekrutacji zwracamy uwagę na takie aspekty jak: możliwość rozwoju, technologie w których będzie dane Ci pracować, elastyczne godziny i możliwość wykonywania swoich obowiązków zdalnie, kursy i szkolenia, które realnie się odbywają. Jesteśmy po to by Ci pomóc w negocjacjach i rozmowach z firmą, aby też doradzić i Cię wesprzeć podczas każdego kroku rekrutacyjnego. Wśród naszych ofert z pewnością znajdzie się coś dla informatyków i programistów.
 

DBAMY O PROCES

Współpraca z szacunkiem
do Kandydatów i Pracodawcy

Często podkreślamy, że nie idziemy na ilość tylko na jakość. Zależy nam by przedstawić Ci pasujące do Ciebie i Twojego doświadczenia propozycje, które będą spełniały Twoje oczekiwania i dawały szansę na dalszy rozwój zawodowy. Wszystkie oferty pracy w IT na stanowisko informatyka lub programisty, które przedstawiamy są wybierane bardzo dokładnie i zawierają tylko prawdziwe informacje o firmie.

W identyczny sposób podchodzimy do naszych Klientów - zawsze przedstawiamy prawdę o Kandydacie, by przy późniejszych działaniach uniknąć rozczarowania. Stawiamy na szacunek i szczerość podczas rekrutacji. Największą radością dla nas jest Twoja satysfakcja, dobrze wykonywana praca w sektorze IT oraz zadowolenie klientów korzystających z naszych usług.

Proces współpracy oczami kandydatów

Za co doceniają współprace z nami specjaliści IT?

 

Twoja kariera to nasz
wspólny interes. A po za tym...

Działamy w branży IT od ponad 5 lat. Znamy jej cienie i blaski. Wiemy też, że etap zmiany czy poszukiwania nowej pracy jest szczególny - każdy z nas ma różne oczekiwania i potrzeby, a przecież nowe miejsce pracy to najczęściej decyzja długofalowa.

Dlatego, podchodzimy do współpracy przy tym procesie szczególnie. Im lepiej uda nam się dopasować firmę do Twoich potrzeb, tym bardziej zadowolony będziesz Ty oraz zespół do, którego dołączysz. Naturalnie powstaje więc WIN - WIN - WIN.

Opinie

Pomogliśmy wielu osobom postawić kolejny krok w karierze.
Jak przebiegała ta współpraca?
 • Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Panią Anetę. Otrzymałam bardzo dużo rzeczowych informacji na temat oferty pracy oraz samej firmy, do której aplikowałam. Niezwykle często właśnie tych informacji brakuje, gdy rekrutacja odbywa się z udziałem agencji. Pani Aneta wykazała duże zainteresowanie postępami procesu rekrutacji oraz moim zdaniem na ten temat. Jeden z najlepszych procesów rekrutacyjnych w jakich brałam udział!
  Ola
  QA
 • Pani Aneta dała mi dużo informacji które bardzo pomogły mi podczas rozmów rekrutacyjnych. Do samego końca starała się pomóc także przy negocjacjach ostatecznych warunków zatrudnienia.
  Quality Assurance Lead
 • Dobra sprzedaż stanowisk i dobry kontakt. Pani Aneta Cisek zasługuje tutaj na pozytywny feedback.
  Michał Kowalik
  Management, QA
 • Proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie. Zarówno pani Aneta Cisek (prowadząca rekrutację), jak i pan Sebastian (przedstawiciel firmy) byli uprzejmi, a jednocześnie profesjonalni. Na dodatkową pochwałę zasługuje jakość kontaktu – bardzo szybko uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania, jak też powiadomienia o statusie rekrutacji
  Senior C++ Developer
 • Proces rekrutacyjny był szybki i sprawny, kontakt praktycznie 24/7, pełen profesjonalizm a oferta konkretna i atrakcyjna, przedstawiona w odpowiedni sposób. Na pierwszą wiadomość na linkedin odpisałem zdaje się "ok, gdzie wysłać cv?" :) 10/10 Polecam
  Maciej
  Full Stack Developer (Node.js)
 • Proces rekrutacyjny był prosty i przejrzysty. Kontakt ze strony CEO, oprócz samej osoby prowadzącej rekrutację, był dla mnie czymś nowym i niespodziewanym, co oceniam pozytywnie.
  Jan Tymiński
 • Ciągły kontakt i informowanie o postępach w procesie.
  Java Developer
 • Podejście profesjonalnie do kandydata. Na każdym etapie rekrutacji kontakt z kandydatem, upewnienie się że wszystko jest w porządku.
  Devops, IT, Sysadmin
 • Bardzo szczegółowy opis stanowiska jakie zostało mi przedstawione. Profesjonalizm w podejściu do klienta. Pani rekruter komunikowała się ze mną za praktycznie po każdym moim kontakcie z firmą do której się rekrutowałem pytając o wrażenia i przekazując informacje zwrotne od firmy. Czułem się przez to zdecydowanie komfortowo. Dodatkowym plusem była rozmowa z CEO firmy. Przedstawione zostały mi wtedy dodatkowe informacje i podpowiedzi odnośnie samej rozmowy rekrutacyjnej.
  Jan
  Scala Developer
 • Podobała mi się równowaga między indywidualnym podejściem do kandydata, a skupieniem się na konkretach. Był to najlepszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział i nie piszę tego ze względu na to, że zakończył się sukcesem.
  Tomasz
  Android Developer
 • Precyzyjna i rzetelna informacja na temat stanowiska i firmy, bez zbędnego kuszenia nieistotnymi rzeczami, jak darmowa kawa. Idealna „ilość” kontaktu. Wiedziałem, co potrzebowałem, a nie zaczynał mnie denerwować dzwoniąc kolejny raz telefon.
  Maciej
  Python Developer
 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników
  Rafał
  PHP Developer
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek
  Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk
  Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil
  R Developer

Następny krok w Twojej karierze

Wydawać by się mogło, że zmiana pracy lub wejście w nowy obszar, to rzeczy proste. Mając jednak wiele lat doświadczenia, widzimy, jak bardzo można się w tym temacie zagubić - i trafić w miejsce, w którym czasem poza wynagrodzeniem, nie będzie nic co by nam pasowało.

Dlatego nasz proces wsparcie zarówno po stronie Pracodawcy jak i Kandydata, koncentruje się także na aspektach dopasowania do kultury firmy, własnych wyobrażeniach o przyszłości zawodowej kandydata, kierunku rozwoju, możliwości, które daje firma - ale przede wszystkim, na ofertach pracy i opisie stanu faktycznego. W ten sposób możemy mieć dobre długofalowe relacje ze specjalistami, z którymi współpracujemy.
 

Znajdź więcej informacji

 
 

Od czego zacząć?

Poszukujesz pracy lub myślisz o zmianie obecnej?
Skontaktuj się z nami.