OPIEKA
SZACUNEK
WSPARCIE

POMAGAMY W ZNALEZIENIU

Zespołu i firmy, która będzie
spełniać Twoje oczekiwania

Praca, zapełnia nam sporą część z naszego życia. Wiemy, jak ważne jest by czuć się w niej dobrze, by projekty były satysfakcjonujące, a zespół był przyjaźnie nastawiony. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które poważnie traktują swoich pracowników, na zasadzie partnerskiej, a nie wyzysku.

Przy rekrutacji zwracamy uwagę na takie aspekty jak: możliwość rozwoju, technologie w których będzie dane Ci pracować, elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej, kursy i szkolenia, które realnie się odbywają. Jesteśmy po to by Ci pomóc w negocjacjach i rozmowach z firmą, aby też doradzić i Cię wesprzeć podczas każdego kroku rekrutacyjnego.
 

DBAMY O PROCES

Współpraca z szacunkiem
do Kandydatów i Pracodawcy

Często podkreślamy, że nie idziemy na ilość tylko na jakość. Zależy nam by przedstawić Ci pasujące do Ciebie i Twojego doświadczenia oferty, które będą spełniały Twoje oczekiwania i dawały szansę na dalszy rozwój zawodowy. Do ofert, które przedstawiamy podchodzimy bardzo poważnie, zawierają one tylko prawdziwe informacje o firmie.

W identyczny sposób podchodzimy do naszych Klientów - zawsze przedstawiamy prawdę o Kandydacie, by przy współpracy uniknąć rozczarowania. Stawiamy na szacunek i szczerość w naszej pracy. Największą satysfakcją dla nas jest Twoja satysfakcja z pracy i zadowolenia Klienta ze współpracy z Tobą.

Proces współpracy oczami kandydatów

Za co doceniają współprace z nami specjaliści IT?

 

Twoja kariera to nasz
wspólny interes. A po za tym...

Działamy w branży IT od ponad 5 lat. Znamy jej cienie i blaski. Wiemy też, że etap zmiany czy poszukiwania nowej pracy jest szczególny - każdy z nas ma różne oczekiwania i potrzeby, a przecież nowe miejsce pracy to najczęściej decyzja długofalowa.

Dlatego, podchodzimy do współpracy przy tym procesie szczególnie. Im lepiej uda nam się dopasować firmę do Twoich potrzeb, tym bardziej zadowolony będziesz Ty oraz zespół do, którego dołączysz. Naturalnie powstaje więc WIN - WIN - WIN.

Opinie

Pomogliśmy wielu osobom postawić kolejny krok w karierze.
Jak przebiegała ta współpraca?
 • Proces rekrutacyjny był prosty i przejrzysty. Kontakt ze strony CEO, oprócz samej osoby prowadzącej rekrutację, był dla mnie czymś nowym i niespodziewanym, co oceniam pozytywnie.
  Jan Tymiński
 • Ciągły kontakt i informowanie o postępach w procesie.
  Java Developer
 • Podejście profesjonalnie do kandydata. Na każdym etapie rekrutacji kontakt z kandydatem, upewnienie się że wszystko jest w porządku.
  Devops, IT, Sysadmin
 • Bardzo szczegółowy opis stanowiska jakie zostało mi przedstawione. Profesjonalizm w podejściu do klienta. Pani rekruter komunikowała się ze mną za praktycznie po każdym moim kontakcie z firmą do której się rekrutowałem pytając o wrażenia i przekazując informacje zwrotne od firmy. Czułem się przez to zdecydowanie komfortowo. Dodatkowym plusem była rozmowa z CEO firmy. Przedstawione zostały mi wtedy dodatkowe informacje i podpowiedzi odnośnie samej rozmowy rekrutacyjnej.
  Jan
  Scala Developer
 • Podobała mi się równowaga między indywidualnym podejściem do kandydata, a skupieniem się na konkretach. Był to najlepszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział i nie piszę tego ze względu na to, że zakończył się sukcesem.
  Tomasz
  Android Developer
 • Precyzyjna i rzetelna informacja na temat stanowiska i firmy, bez zbędnego kuszenia nieistotnymi rzeczami, jak darmowa kawa. Idealna „ilość” kontaktu. Wiedziałem, co potrzebowałem, a nie zaczynał mnie denerwować dzwoniąc kolejny raz telefon.
  Maciej
  Python Developer
 • Agencja wybierając mój profil trafnie potrafiła określić moją osobowość pod kątem wymagań pracodawcy, moich przyszłych obowiązków oraz przyszłych współpracowników
  Rafał
  PHP Developer
 • Podczas realizowanego wspólnie projektu doceniłem przede wszystkim utrzymywanie bieżącego kontaktu oraz bezpośrednią i konkretną informację zwrotną we wszystkich aspektach projektu. Polecam wszystkim firmę Hunt4IT.
  Jakub Ogórek
  Dyrektor Finansowy (IT)
 • Firmę Hunt4IT charakteryzuje profesjonalne podejście do rekrutacji, którą doprowadzają do końca, pomimo nieprzewidzianych przeciwności losu. Polecam Hunt4IT jako firmę rekrutacyjną, która podchodzi do Kandydata indywidualnie i reaguje na bieżąco.
  Robert Krawczyk
  Dyrektor ds. kontrolingu (IT)
 • Skupienie na celu, przyjazna komunikacja, wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Całość zakończona podpisaniem umowy.
  Kamil
  R Developer

Następny krok w Twojej karierze

Wydawać by się mogło, że zmiana pracy lub wejście w nowy obszar, to rzeczy proste. Mając jednak wiele lat doświadczenia, widzimy, jak bardzo można się w tym temacie zagubić - i trafić w miejsce, w którym czasem poza wynagrodzeniem, nie będzie nic co by nam pasowało.

Dlatego nasz proces wsparcie zarówno po stronie Pracodawcy jak i Kandydata, koncentruje się także na aspektach dopasowania do kultury firmy, własnych wyobrażeniach o przyszłości zawodowej kandydata, kierunku rozwoju, możliwości, które daje firma - ale przede wszystkim, na ofertach pracy i opisie stanu faktycznego. W ten sposób możemy mieć dobre długofalowe relacje ze specjalistami, z którymi współpracujemy.
 

Znajdź więcej informacji

 
 

Od czego zacząć?

Poszukujesz pracy lub myślisz o zmianie obecnej?
Skontaktuj się z nami.