Z powodu stale powiększającego się zapotrzebowania na specjalistów z obszaru IT, rekrutacja IT to dynamicznie rozwijająca się, specyficzna dziedzina headhuntingu.

Zrozumienie wyjątkowości tego rynku oraz chęć oferowania usług bez powielania błędów popełnianych przez istniejące agencje rekrutacyjne, stanęły u podłoża założenia naszej firmy. Hunt4IT, inaczej niż inne agencje headhunterskie, przykłada największą wagę do tego, by prowadzona przez nas rekrutacja specjalistów IT nastawiona była na wysoką jakość obsługi, nie zaś jedynie na przedstawienie wymaganej liczby kandydatów, bez względu na to, czy spełniają oczekiwania klienta.

Co nas wyróżnia oraz za co cenią nas Klienci?

ZORIENTOWANIE NA RYNEK
Jako wyspecjalizowana agencja rekrutacyjna IT dbamy o to, by nasza znajomość specyficznego rynku specjalistów IT przekładała się na skuteczność i szybkość procesu rekrutacji. Znamy technologie, których szukasz i wiemy, jak rozmawiać o nich z kandydatami w Twoim imieniu. Wiemy, jak przekonać wymagających specjalistów IT do pracy w Twojej firmie.
ELASTYCZNE DOPASOWANIE DO POTRZEB KLIENTÓW
Jesteśmy gotowi wynegocjować specjalne warunki umowy i dopasować sposób wzajemnej współpracy do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Zawsze jesteśmy przygotowani na realizację nietypowych oczekiwań.
JAKOŚĆ
Zorientowanie na wysokie standardy działania czyni nas lepszym wyborem niż tradycyjne agencje rekrutacyjne IT. Przedstawieni przez nas kandydaci to zawsze osoby zgodne z profilem wyznaczonym przez klienta. Każdy zatrudniany przez nas headhunter IT weryfikowany jest pod kątem zgody na działanie w oparciu o wysokie standardy, również te etyczne.
UCZCIWOŚĆ
Przyjmujemy zasadę transparentności naszych działań. Nie składamy obietnic, których nie jesteśmy w stanie zrealizować. Przedstawiamy tylko kandydatów faktycznie pasujących do wymagań, nie przypisując im kwalifikacji, których faktycznie nie posiadają. Dbamy o dobry przepływ kluczowych informacji tak, by uniknąć rozczarowania klienta lub pracownika już po rozpoczęciu jego pracy.
PARTNERSTWO - NASTAWIENIE NA WSPÓŁPRACĘ
Zarówno kandydatów jak i klientów traktujemy jako równorzędnych partnerów w dążeniu do realizacji wspólnych celów. Budujemy atmosferę współpracy i wzajemnego zaufania.
DBAMY O WIZERUNEK KLIENTA NA RYNKU
Jesteśmy świadomi, że w dobrze skomunikowanej i wymagającej społeczności specjalistów IT bardzo często o podjęciu pracy w danej firmie decyduje panująca na jej temat opinia. Jako zewnętrzny przedstawiciel klienta przykładamy najwyższą wagę do tego, aby proces rekrutacji dobrze świadczył o jego podejściu do kandydata i pracownika, czego nie gwarantują inne firmy rekrutacyjne IT.
PRZEŁAMYWANIE SCHEMATÓW
Jako firma headhunterska chcąca wyznaczać wysokie standardy rekrutacji w IT, stale poszukujemy własnych, doskonalszych rozwiązań w zakresie procedur, narzędzi, prowadzenia rekrutacji, kontaktu, przedstawienia oferty oraz dotarcia do kandydatów.
DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY RYNKU
Staramy się zmieniać negatywną opinię o branży, jaką wypracowały inne działające na rynku firmy headhunterskie. Staramy się być marką, o której wiadomo, że warto podjąć z nią współpracę.

Misja HUNT4IT

Rozwiązujemy problemy wzajemnych relacji i zrozumienia pomiędzy specjalistami HR i IT. Pomagamy specjalistom IT w znalezieniu pracy, która stanie się dla nich satysfakcjonującym i rozwijającym doświadczeniem. Pracodawcom pomagamy w pozyskaniu specjalistów IT, którzy w najlepszym stopniu przyczynią się do osiągnięcia celów ich firmy.