lp.ti4tnuh@kesic.a

Prowadząc outsourcing zespołów IT, pomagamy wybrać i dostosować do Twoich potrzeb gotowy i sprawdzony, działający w określonym obszarze technologii jeden z zespołów specjalistów IT, które podjęły z nami współpracę. Następnie pośredniczymy w jego zatrudnieniu w oparciu o wybraną spośród dostępnych form współpracy.

BODY LEASING
TIME & MATERIALS
FIXED PRICE
DEDICATED AGILE TEAM

W swoim portfolio posiadamy szeroką gamę różnorodnych zespołów z którymi współpracujemy oraz kilka zespołów do przejęcia lub utworzenia oddziału w Polsce. Mamy również pięćdziesięcioosobowy zespół na Ukrainie.

Główne obszary pracy zespołów to aplikacje mobilne, portale i platformy internetowe (e­commerce (Hybris (SAP), ATG (Oracle) IBM Websphere Commerce),CRM (Umbraco) web 2.0), systemy informatyczne, Big Data, Business Intelligence, Cloud Computing, Bitcoin. W naszej grupie znajduje się też firma dostarczająca rozwiązania związane z wirtualizacją środowisk informatycznych, bezpieczeństwem IT, składowaniem, archiwizacją oraz backupem danych, projektowaniem, budowaniem oraz utrzymaniem infrastruktury przetwarzania danych, wykonywaniem audytów i doradzaniem.

Dzięki licznym kontaktom oraz wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zorganizować zespół w większości technologii. Prosimy o kontakt wraz z informacją, jakiego zespołu Państwo poszukują, a przygotujemy opis odpowiedniego teamu oraz matrycę jego kompetencji.

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną naszej drugiej firmy o profilu dedykowanym outsourcingowi IT:

ITCluster zajmuje się zrzeszaniem zespołów specjalistów IT, oraz łączeniem ich z firmami poszukującymi ich usług. Pracujemy w oparciu o przejrzysty i lekki system prowizyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdą Państwo informacje dotyczące zasad i korzyści płynących ze współpracy z nami!


Co daje korzystanie z outsourcingu zespołów IT ?

SZYBKIE POZYSKANIE GOTOWEGO ZESPOŁU
Dzięki temu zaoszczędzisz czas związany z rekrutacją pojedynczych specjalistów oraz znacznie zmniejszysz koszty związane z nierealizowanym zapotrzebowaniem.
MOŻLIWOŚĆ ELASTYCZNEJ FORMY WSPÓŁPRACY
Już nie musisz zatrudniać na etat pełnego zespołu specjalistów w czasie, kiedy nie korzystasz z pełni jego potencjału. Dzięki temu, redukujesz koszty związane z zatrudnieniem. Zlecasz zespołowi zadania wtedy, kiedy je masz.
GOTOWOŚĆ DO PRACY
Zintegrowany zespół nie musi się poznawać, a wypracowane przez lata wspólnej pracy rozwiązania, stosowane różnorodne metodyki oraz sprawdzone sposoby komunikacji i podziału obowiązków zwiększają jego efektywność i korzystnie wpływają na jakość tworzonych przez niego rozwiązań. To kolejna oszczędność czasu oraz korzyści dla Twojej firmy.
BRAK KONIECZNOŚCI OBSŁUGI PRACOWNIKÓW
Współpraca z zespołem odbywa się na zasadzie B2B, dzięki czemu rozliczasz się z nim w prosty sposób korzystając z wybranego modelu płatności. Zespół nie potrzebuje także nadzoru Project managera z Twoje firmy, o ile Ci na tym nie zależy.
SPRAWDZENI SPECJALIŚCI
Członkowie naszych zespołów, to sprawdzeni, rzetelni pracownicy, wyselekcjonowani przez managerów i członków zespołów. Nie musisz poświęcać czasu na selekcję pracowników, ani martwić się o to, że się nie sprawdzą. Współpracujemy tylko z tymi zespołami, które mają dobrą opinią wśród klientów.
SZEROKI ZAKRES UMIEJĘTNOŚCI
Nasze zespoły zrzeszają często uzupełniających się wzajemnie specjalistów różnych dziedzin. Rozpoczynając współpracę z zespołem, możesz zaprosić do niej wybraną część zrzeszonych w nim specjalistów, bądź też przy współpracy z nami uzupełnić go o niezbędne dla realizacji Twojego projektu osoby. Dzięki temu, dopasowujesz zespół dokładnie do Twoich potrzeb.

Poniżej prezentujemy przykładowe zespoły wraz z dokładnym opisem zakresu działalności oraz doświadczenia. Na życzenie przygotujemy takie dokumenty zespołu, którego Państwo poszukują.

ZESPÓŁ NR 1 / POZNAŃ
ZESPÓŁ NR 2 / WARSZAWA
ZESPÓŁ NR 3 / WARSZAWA
ZESPÓŁ NR 4 / KRAKÓW
ZESPÓŁ NR 5 / POZNAŃ
ZESPÓŁ NR 6 / WARSZAWA
ZESPÓŁ NR 7 / KRAKÓW
ZESPÓŁ NR 8 / WARSZAWA