Zespół nr. 1 - Developerzy

Poznań, 7 osób

Wiodące technologie i narzędzia: PHP, Sympfony 2.x., Javascript, JAVA, MySQL, jQuery, REST, MongoDB, PostgreSQL, C#, C++, Node.js, RequireJS, backbone.js

100 - 160zł/h netto + VAT (w zależności od projektu)
Stacjonarny lub zdalny przy miesięcznych cyklach rozliczeniowych (Time&Material)

Co ich wyróżnia?

  • Posiadają 10-letnie doświadczenie
  • Szereg szkoleń i certyfikatów (m.in.: Scrum Master, ISTQB)
  • Efektywnie łączą wymagania biznesowe z rozwiązaniami internetowymi
  • Dbają o wysoką jakość usług i produktów
  • Stosują metodyki zwinne Agile
  • Inwestują i rozwijają własne, autorskie projekty internetowe

Dodatkowe informacje

Jest to przykład zespołu dzięki któremu nasz Partner nie traci mimo pracy zdalnej.

Team wspiera zespoły oraz całe organizacje i służy wiedzą w zakresie rozwoju i dostarczaniu oprogramowania. Świadczy usługi consultingowe w obszarze IT, szczególnie w obszarach związanych z produktem, backlogiem i pracy z projektem. Szkoli i służy pomocą w transformacjach w oparciu o Agile - wykorzystanie metodyk zwinnych w zarządzaniu projektami.

Przez blisko 10 lat mieli niebagatelny wpływ na rozwój największych serwisów e-commerce w Polsce. Posiadają zarówno doświadczenie menedżerskie jak i developerskie. Posługują się metodyką Scrum, realizując powierzone im projekty. Ich bogate doświadczenie chcemy zaoferować naszym Partnerom.

Pracując z nimi Partner otrzymuje „gotowe rozwiązanie” - dedykowany, samowystarczalny, interdyscyplinarny zespół dopasowany do potrzeb Partnera, który poprowadzi projekt od analizy, aż po wdrożenie, a także zajmie się jego ewaluacją.

Dostarczają nowoczesne i złożone systemy informatyczne, web aplikacje lub projekty oparte o technologie mobilne. Zajmują się także optymalizacją istniejących już rozwiązań i procesów. Prócz wysokich kompetencji pomagają także spojrzeć na produkt z zewnątrz. Nie tylko realizują wizję Partnera, ale i wychodzą z własną inicjatywą. Realizują projekty kompleksowo, od etapu analizy i opracowania strategii, projektowania inerfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w dużych ogólnoświatowych korporacjach, takich jak Allegro, Naspers, Pearson English, PayU, Kinguin potrafią dostarczać narzędzia spełniające wymagania biznesowe w oparciu o najnowsze technologie. Posiadają bogate doświadczenie w branży IT. Zespół, w swojej historii, współtworzył wiele biznesowych przedsięwzięć klasy enterpise, np. allegro.pl,otomoto.pl, otowakacje.pl, otodom.pl, payu.pl, istore.pl, myenglishlab.com, globalenglish.com, payback.pl, wewnętrzny system finansowy Grupy Allegro (efka), Raty PayU (mBank, Alior Bank), Konto PayU, kinguin.net, esky.pl