Zespół nr. 5 - Developerzy

Poznań, 8 osób

Wiodące technologie i narzędzia: C#, Javascript, PHP, HTML, CSS, ASP.NET, .NET Framework, Jquery, MSSQL, MySQL, Visual Studio, SVN, GIT, Jenkins, JIRA, Redmine, Scrum


Architekt .NET: 135-160 zł/h netto
Programista .NET: 110 - 135 zł/h netto
Programista .NET Junior: 80 - 90 zł/h netto
Programista Front-end: 90 - 115 zł/h netto
Tester: 55 - 80 zł/h netto
Grafik: 55 - 80 zł/h netto

Co ich wyróżnia?

Mają głęboką wiedzę biznesową w dziedzinie ubezpieczeń. Realizują kilka projektów dla sektora ubezpieczeniowego oraz projektów zewnętrznych, m.in.:
  • Kalkulatory ubezpieczeniowe, gdzie klienci mogą kupić polisę ubezpieczeniową (wykorzystują do tego synchronizację za pomocą API/SOAP z systemami Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz są też pionierami, jeśli chodzi o wdrażanie niektórych produktów offline dla Towarzystw Ubezpieczeniowych).
  • Są pomysłodawcą, autorem i wykonawcą systemu CRM dla multiagencji i pośredników ubezpieczeniowych (jeden z większych w branży ubezpieczeniowej). Mogą się pochwalić wdrożeniem tego systemu międzyinnymi dla jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • Realizują projekty zewnętrzne dla klientów głównie zagranicznych np.: z Niemiec, Holandii, Dani. Są to systemy począwszy od systemów CRM z wykorzystaniem workflow, synchronizacja systemów klienckich z wystawieniem API SOAP/REST, komunikacja za pomocą API z CRM Microsoft Dynamics czy też kompleksowa implementacja strony www + CMS w oparciu o ASP.NET i synchronizacja z wewnętrznymi systemami klienta.
  • Jako zespół są zgrani i zrealizowali wiele projektów. Pracują w metodologi scrum oraz w języku angielskim. Wspólnie przeszli całą ścieżkę od pomysłu do wdrożenia projektu, co daje im nie tylko doświadczenie programistyczne, ale też szersze spojrzenie na realizowany projekt i na to, co może ich czekać w późniejszych etapach życia projektu.

Dodatkowe informacje

Członkowie zespołu:
Architekt .NET 1: 10 lat doświadczenia
Architekt .NET 2: 8 lat doświadczenia
Programista .NET 1: 3 lata doświadczenia
Programista .NET 2: : 3 lata doświadczenia
Programista .NET Junior: mniej niż rok doświadczenia

Dodatkowo:
Programista Front-end/Koder HTML/CSS/JS: osoba w pełnym wymiarze godzin
Tester: jest to głównie osoba, która testuje aplikacje manualnie bez wykorzystania automatycznych narzędzi
Grafik: osoba w pełnym zakresie godzin pracująca zdalnie