NAJSTARSZA DEVOPSOWA KONFERENCJA W POLSCE

CIEMNE STRONY AGENCJI PRACY
23 maja 2018
Perfekcyjne dopasowanie – wiedza, czy osobowość?
22 czerwca 2018

Najstarsza DevOpsowa konferencja w Polsce w nowej odsłonie – odbierz zniżkę!

 

Szósta edycja najstarszej DevOpsowej konferencji wraca do Warszawy, aby zgromadzić najlepszych, wykwalifikowanych programistów i profesjonalistów IT. Atmosphere rozszerza tematykę, aby dotrzeć do specjalistów spragnionych praktycznej wiedzy i doświadczeń z pierwszej ręki dotyczących rozwijania i obsługi rozproszonych systemów i aplikacji IT.

 

Atmosphere Conference to miejsce dla operatorów sieci, programistów i inżynierów systemowych, którzy poszukują merytorycznych wykładów oraz praktycznych case study. Prelegenci z całej Europy, najnowsze technologie, rozwiązania usprawniające pracę, a także warsztaty poszerzające kwalifikacje – to wszystko już 18 czerwca w warszawskim kinie Praha.

 

Kto pojawi się na scenie?

 

Agenda tegorocznego Atmosphere opiera się na doświadczeniach liderów rynku – jak Zalando, TomTom, Red Hat, Chef czy Allegro – którzy tworzą rozwiązania pozwalające na obsłużenie gigantycznego ruchu internetowego. W tym roku na scenie pojawią się m.in.:

  • Oleksii Kliukin – PostgreSQL High Availability on Kubernetes with Patroni
  • Yuri Tserev – Test Driven Infrastructure for Highly Performing DevOps/SRE teams
  • Jarosław Jarmułowicz – Platform dynamic configuration – change setting of 1000 machines in 2 minutes
  • Tomasz Tarczyński – Evolution of the IoT backend platform. From a monolith to microservices and toward cloud native infrastructure
  • Andy Davies – Feature Toggles: The Good, The Bad, and The Ugly

Program wydarzenia znajdziecie na stronie konferencji.

Coś więcej niż biznes

 

Jednak Atmosphere 2018 to nie tylko eksperci na najwyższym, światowym poziomie, ale także luźna atmosfera wypełniona grami komputerowymi i branżowymi żartami. To właśnie za sprawą tego optymalnego połączenia, uczestnicy konferencji co roku wracają, by poszerzyć nie tylko swoją wiedzę, ale także krąg znajomych.

 

Odbierz zniżkę

 

Specjalnie dla hunt4it.pl organizator przygotował kod rabatowy hunt4it, dzięki któremu kupicie bilety 20% taniej. Zachęcamy do rejestracji!

 

Więcej informacji na temat Atmosphere 2018 można znaleźć na stronie konferencji oraz na profilu na Facebooku.